Blog

Sposoby wykorzystywania energii seksualnej

22 czerwca 2019 2091 views

Energia seksualna to energia twórcza, więc można wykorzystać ją na wiele sposobów. Poniżej pokrótce je wyjaśnię. Pokrótce – bo to temat rzeka. Może kiedyś szerzej to potraktuję.

👉 1. Rozwój duchowy

Gdy jesteś bardzo podniecony/podniecona lub nawet zbliżasz się do orgazmu, to zamiast rozładować, wciągnij tę energię do wyższych czakr lub prosto do środkowego mózgu – tzw. Trzeciego oka. Dzięki temu uzdrowiona, oczyszczona i pobudzona zostanie przysadka, odpowiedzialną za intuicję i połączenie z Wyższą Inteligencją.

👉 2. Uzdrowienie

Jak na pewno wielu z was zauważyło, energia seksualna ma właściwości przeciwbólowe – podnieceni zapominamy o bólu. Otóż ma też właściwości uzdrowieńcze. Zamiast rozładować energię, rozprowadź ją na całe ciało lub doprowadź do problemowego miejsca. To samo można zrobić z energią pozostałą po orgazmie, tylko, że będzie jej mniej. Nie potrzebny bioenergoterapeuta, gdy mamy w sobie tyle własnej energii.

👉 3. Intencja

Przed stosunkiem czy masturbacją, możesz wyznaczyć sobie intencję, np. daną sumę pieniędzy (nie przesadzaj) czy zdanie egzaminu – w czasie orgazmu wysyłaj energię ku tej właśnie intencji.

👉 4. Oczyszczenie

Wysyłaj skumulowaną energię do traum, problemów i wspomnień, które cię blokują z intencją rozładowania i oczyszczenia.

👉 5. Twórczość

Energia seksualna da ci wenę, jakiej potrzebujesz do wszelkich projektów – podniecaj się, buduj energię i zamiast rozładować – twórz – pisz, maluj, buduj, twórz i rób cokolwiek zechcesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *