O nas

Pewnego dnia spotkały się dwie artystyczne, namiętne Duszyczki – pełne ognia i pasji. Zapragnęły podzielić się z Wami tą pasją oraz sensualną, mistyczną wiedzą poprzez własną poezję, sztukę i artykuły. Zarazem chcemy docenić i popularyzować erotyczno-artystyczne wizje innych artystów, mistyków i filozofów. Pragniemy doświadczać radości płynącej z seksualności i dzielić się z nią z Wami.

Nasza poezja nie tylko może wprawić w nastrój do miłosnych igraszek, podgrzać atmosferę między kochankami, ale często także spełnia funkcję terapeutyczną. Nasze wiersze mogą pomóc w poznaniu — w umysłach, ciałach i sercach — erotyki na poziomie wyższym oraz w pewien transcendentny sposób pobudzić do własnych rozmyślań, kontemplacji i szerszego pojmowania miłości, a także do przełamywania blokad i stereotypów związanych ze sferą seksualną.

Pozostające w Wiecznej Świętej Ekstazie:
❤ Aga i Ola ❤

Agnieszka Regina Lisztwan

Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania poetka, pisarka i artystka. Ekspertka rozwoju osobistego i duchowego, twórcza dusza, projektantka stron internetowych i grafik komputerowy.

Autorka tekstów z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, erotyki, etymologii, mitologii.

W związku z pasją do sztuki i designu, od 2010 r. właścicielka agencji brandingu i projektowania stron internetowych — Vivinspire, znajdującej się w Irlandii.

Współautorka popularnej strony na Facebooku: Ku Spełnieniu oraz twórczyni kilku innych projektów, między innymi Fortunality — Zostań Szczęściarzem, Agniweda.

Szerokie zainteresowania m.in. w dziedzinach religioznawstwa, filozofii, literatury, dietetyki, rozwoju osobistego, mitologii i sztuki.

Aleksandra Venus Gonerska

Właśc. Aleksandra Gonerska-Szymala. Artystka i poetka, przebywająca obecnie w Wielkiej Brytanii. Jej sztuka i poezja oscyluje wokół tematów rozwoju duchowego, psychologii i erotyki. Również miłośniczka rękodzieła.

Współwłaścicielka firmy handlowej Fiteo.

Współautorka popularnej strony
na Facebooku: Ku Spełnieniu oraz twórczyni kilku innych projektów, między innymi Venuspirit, Poezja Świadomości Serca, Malarka Dusz.

Zainteresowania w dziedzinach, takich jak: filozofia, rozwój, rękodzieło, malarstwo, poezja, muzyka, gotowanie, podróże, fotografia, literatura.